fbpx

נעים להכיר, אני שנטי גדרון

אני עוזרת לעסקים למקסם את הנוכחות הדיגיטלית שלהם, בעזרת תכנים ויזואליים שאי אפשר להתעלם מהם.

אני מאמינה ששפה ויזואלית היא אחד הכלים החשובים ביותר שיש היום לעסקים בדיגיטל, אבל לא תמיד קל ללמוד לדבר אותה.
התשוקה לאסתטיקה ויזואלית זורמת לי בעורקים ואני מוצאת בצילום מקום מרגיע וממלא, שמאפשר ליצירתיות ולשפה האישית לפרוץ החוצה ולקבל במה.

תשוקה נוספת שלי הם עולמות הביוטי, האופנה והלייפסטייל.
אני מספקת לנשים תכנים ויזואליים וכתובים שנותנים כלים, ידע והשראה ליצירת שגרת הטיפוח ואורח החיים שהן רוצות לעצמן.

מעל עשור של ניסיון מאחורי ולפני המצלמה, נוכחות דיגיטלית חזקה והבנה את עמוקה של עולמות הביוטי והלייפסטייל נותנים לי כלים לראות את התמונה הגדולה וליצור עבורכם תוכן ייחודי, אלגנטי ובעל חתימה ויזואלית ברורה.  

אפשר להכתיר את המפגש הראשון שלי עם ליפגלוס בתור נערה, כתחילתו של רומן ארוך שנים עם עולם הביוטי.

אני זוכרת את הריח המתקתק והגוון הורדרד בבירור, ואת התשוקה לשתף בגילוי המופלא הזה עם חברותיי. 

הילוך מהיר שנים קדימה, אותה התשוקה עוד בוערת בי, את הליפגלוס הורדרד החליף אודם אדום אייקוני, ואני מוצאת את עצמי קוראת בבלוגים בינלאומיים סקירות על מוצרי ביוטי ורכיבים, לומדת את העולם המרתק הזה לעומקו.

כתיבה תמיד הייתה חלק משמעותי בחיי, ונדמה שהשילוב בין שתי האהבות האלה נוצר כמו מעצמו. עכשיו כל שנותר הוא ליצור את המרחב הוירטואלי בו השתיים יפגשו – ואז נולד הבלוג.

בהתחלה – קטן, מהוסס, עצמאי לחלוטין.
עם חמש קוראות נאמנות (מתוכן אחת היא אמא שלי, שגם אחראית לשם החיבה Bunny, שמלווה ומזוהה עמי). 

אותו ניצוץ ראשוני מעולם לא כבה, הבלוג גדל והתפתח, וגם אני.
הידע והתוכן השתכללו, הצילום הפך לחלק משמעותי מהיום-יום שלי ואל הרזומה המקצועי שלי התווספו בזו אחר זו חברות גדולות עימן אני עובדת בנאמנות עד היום, בין אם בסקירות ביוטי ותוכן כתוב ובין אם בצילומי מוצר ותוכן ויזואלי.

לצד עולם הביוטי שתמיד מרגש אותי, התווספו תחומי עניין נוספים המבוססים על אותם ערכים שחשובים לי – צריכה הגיונית ומבוססת ידע, ארון מינימליסטי ומחמיא שאינו מבוסס על טרנדים חולפים וסגנון חיים שמכניס חופש והנאה ליום יום.

הרשת עמוסה במידע, אני יודעת, וזה יכול להיות מציף ומבלבל. במקום לגרום לך לרצות להתחיל לסגל לעצמך שגרת טיפוח ששמה את הסקין שלך בפרונט – זה רק גורם לך לקחת צעד לאחור.

בשביל זה אני פה – לתת לך כלים מעשיים, ידע מקיף ומענה אישי, שיאפשרו לך ללמוד, לבנות ולהכיר מקרוב את עולם הביוטי והלייפסטייל, בצורה שמשתלבת עם אורח החיים האינטנסיבי של נשים כיום, מבלי לשכוח שחשוב גם מדי פעם לקחת כמה דקות לעצמנו, לעצור ולנשום.

הערכים שלי

אותנטיות, יצירתיות, אמינות ושירותיות הם חלק מהערכים שאני מאמינה ופועלת לפיהם.
אני שואפת לתת לקוראות וללקוחות שלי את הטוב ביותר, ומשקיעה את כל כולי בתוצר הסופי שאת מקבלת. 

כך נוכל לעבוד ביחד

אם את מחפשת נוכחות ויזואלית לעסק שלך, יש לך ויז’ן יצירתי בראש, אבל את לא יודעת מאיפה להתחיל – אני אעזור לך לתרגם את הויז’ן הזה למציאות.

עם ארגזים של נסיון וקופסאות מלאות אקססוריז שאספתי בקפידה לאורך השנים – אני אצור עבור המוצרים שלך את הסט החלומי שתמיד רצית, זה שיגרום לאנשים לעצור ולרצות לעצמם את מה שהם רואים.

המגזין

אני מאמינה שכל אחת יכולה ללמוד וליצור לעצמה שגרת טיפוח מדויקת, ארון מחמיא וסגנון חיים שמשרת ומחזק אותה, ואלה כלים שאני שואפת לתת.

את הבלוג הקמתי לפני מעל עשור, כמרחב בו האהבה לביוטי וצילום מקבלים במה, במטרה להגיע לכמה שיותר נשים עם ידע נגיש, מלמד ואישי.