fbpx

Simee via nature • קוסמטיקה טבעית

החודשים האחרונים משכו אותי יותר ויותר לכיוון קוסמטיקה טבעית, וניכר שגם העניין שלכן בנושא הולך וגובר. יותר ויותר ביקוש לסיקור מותגי אינדי מקומיים ובינלאומיים, ולשמחתי למרות החששות הטבעיים שבעבודה עם מותג לא מוכר – הרבה פעמים אתן מגיבות בסקרנות ועניין רב, ונחשפות דרך הפוסטים שלי למותגים מקומיים קטנים שלא הייתן מכירות בדרך אחרת. כך קרה (וממשיך לקרות) עם מותג הטיפוח הטבעי Simee via nature. חדות עין גם וודאי הבחינו בהבלחה של המותג גם בפוסט ההמלצות שלי למתנות לחג, עם מארז ההתנסות המתוק שלא יכולתי שלא לכלול בפוסט.

Simee via nature • קוסמטיקה טבעית

מאחורי מותג הטיפוח הטבעי Simee via nature עומדות פנינה ושלי, אמא ובת המגיעות מעולם הרוקחות והארומתרפיה הטבעית. אביה של פנינה היה הרוקח הראשי בבית הלנה רובינשטיין, ובצורה הרמונית ונעימה נסללה הדרך שלה לרוקחות טבעית ובריאותית. המוצרים 100% טבעיים ונקיים, מכילים אך ורק שמנים צמחיים ואתרים ומיוצרים במפעל המורשה על ידי משרד הבריאות ו-gmp. המוצרים מרוכזים מאוד, ודרושה מהם כמות קטנה לשימוש, כך שהם גם מחזיקים מעמד לאורך תקופה ארוכה. אי אפשר להתעלם גם מהתמחור הנח, שמאפשר היכרות עם מגוון מוצרי המותג בצורה קלה ופשוטה יותר. כדי שתוכלו להכיר ולהנות מהמוצרים בעצמכן, המותג מציע לכן הטבה בלעדית – 20% הנחה על כל האתר עם הקוד BUNNY, בתוקף עד ה-10.4 כולל. ויש אפילו ערכת התנסות שיצרתי במיוחד עם המותג!

Simee via nature • קוסמטיקה טבעית

המוצרים בהם התנסתי • Simee via nature

סרום לשיער

סרומים לשיער על בסיס שמן יכולים להיות טריקיים, כי הם עלולים להכביד ולמשוך את השיער מטה. לאחרונה היתה לי התנסות חיובית מאוד עם שמן לשיער מבוסס קוקוס, מה שגרם לי לרצות להתנסות גם בסרום השיער של Simee. הוא מכיל שמן שקדים, ענבים, משמש, זית, חוחובה וגזר, ומספיקות ממנו 2-3 טיפות לכל השיער, עם הקפדה על הנחתו על קצוות השיער בלבד, ליצירת גלים עדינים, יפים ומוגדרים. ניתן להשתמש בו על שיער לח או יבש, כשבאופן אישי אני מעדיפה להניח אותו על שיער לח שיובש במגבת. מחיר הסרום עומד על 89 ש”ח לפני 20% הנחה. לרכישה לחצו כאן.

Simee via nature • קוסמטיקה טבעית
Simee via nature • קוסמטיקה טבעית
Simee via nature • קוסמטיקה טבעית

סבונים מוצקים

התנסתי בשלושה סבונים מוצקים של המותג – סבון קלנדולה, סבון לבנדר וסבון ספירולינה. סבון מוצק אצלנו בבית הוא עניין של ממש, זה סוג הסבונים האהוב על אודי בעלי, ואני תמיד מחפשת לו סבונים עם ייחוד. בעבורי סבונים מוצקים נוטים להיות מייבשים, אבל זו לא התחושה מהשימוש במוצרים.

מבין השלושה, סבון הקלנדולה הוא האהוב עלי ועל אודי, והוא כזה שארצה לחדש ממנו מלאי. הוא נעים על העור ובעל ניחוח מעודן, ובמיוחד אהבתי את שילוב פרחי הקלנדולה בתוך הסבון, שלתחושתי העניקו תחושת פילינג מרוכך לעור. מחיר הסבונים עומד על 18 ש”ח לפני 20% הנחה, והם מגיעים גם במארז של ארבעה בעלות של 68 ש”ח לפני הנחה. לרכישה לחצו כאן.

Simee via nature • קוסמטיקה טבעית
Simee via nature • קוסמטיקה טבעית

ערכת התנסות

ערכת ההתנסות של המותג כוללת ארבעה מוצרים בגודל 10ML: סרום וקרם מסדרת האצה האדומה, קרם גוף בניחוח ספא וחמאת שיאה 100% טבעית שמגיעים בתיק יפהפה.

Simee via nature • קוסמטיקה טבעית

סרום וקרם אצה אדומה – המרכיב הייחודי עניין אותי מאוד, ואני רואה אותו משולב ביותר ויותר מוצרים. האצה האדומה נבדקה מחקרית, ונמצאה כנוגד חמצון אפקטיבית במיוחד. ככזו היא נחשבת לרכיב אנטי אייג’ינג מוצלח, המחזק את ההגנה הטבעית של העור.

הסרום מבוסס שמן והוא מרוכז ומרווה מאוד הוא מכיל תערובת שמנים איכותית כמו זרעי ענבים, שקדים מתוקים, אובילפיחה, חוחובה, זרעי משמש, אבוקדו, נבט חיטה, גזר, מיצוי אצה אדומה, ו-ויטמין E. לקרם מרקם באלמי השונה ממה שאתן מכירות בקרמים אחרים. הוא מכיל חמאת שיאה, חמאת קוקוס, שמן אובלפיחה, זרעי ענבים, שקדים מתוקים, שעוות דבורים, גזר, מיצוי אצה אדומה ו-ויטמין E. אני ממליצה לקחת מעט מן החומר ולחמם אותו בין האצבעות, על מנת לייצר מריחה אחידה ומזינה. לאחר המריחה של שני המוצרים הרגשתי רוויה מיידית בעור, והשתמשתי בהם גם במהלך סופ”ש בירושלים הקרה, שם עורי מתייבש עוד יותר.

למוצרים ניחוח עדין ומעבר לליחוח הנעים, באופן מפתיע על אף המרקם העשיר הם אינם מכבידים על העור בדומה למוצרים מבוססי שמן אחרים, ולאורך היום העור לא נראה מבריק או שמן. לתחושתי אלה מוצרים המתאימים לעור רגיל, יבש או מיובש, ובתקופה זו של ההריון בה העור שלי צמא, נהנתי מאוד מהשימוש בהם ומתחושת הרכות המלווה את המריחה.

Simee via nature • קוסמטיקה טבעית
Simee via nature • קוסמטיקה טבעית

קרם גוף בניחוח ספא וחמאת שיאה הם שני המוצרים האחרונים בערכה. גם לקרם הגוף מרקם באלם יציב, ובאופן אישי אני מעדיפה מרקמים מעט קלים יותר שנספגים מהר בעור, למרות שהניחוח היה נעים והלחות מספקת. חמאה השיאה שימושית לשימוש על מגוון אזורים יבשים כמו שפתיים, קוטיקולות, מרפקים ועוד, אך גם כאן מצאתי את עצמי חוזרת לבאלמים הקלאסיים שזרוקים אצלי תדיר בתיק. האם זה מעיד משהו על טיב המוצרים? לא, פשוט עבורי הם היו פחות מרגשים מהשאר.

לרכישת ערכת ההתנסות הקלאסית לחצו כאן

Simee via nature X The Funny Bunny

אהבתי מאוד את ההתנסות במוצרים המוקטנים, ואת התיק המקסים בו מגיעים המוצרים, אבל גם רציתי לתת לכן הזדמנות להתנסות במוצרים שהכי התחברתי אליהם, כמו סרום השיער וסבון הקלנדולה. יחד עם המותג יצרנו ערכת התנסות בלעדית המגיעה באותו תיק מקסים ובעלות נעימה של 72 ש”ח לאחר הנחה. המוצרים הכלולים בערכה שלי:

Simee via nature • קוסמטיקה טבעית

סבון קלנדולה – כמו שכבר הבנתן, מבין הסבונים המוצקים של המותג, בעבורי סבון הקלנדולה הוא המועדף. ככזה רציתי לכלול אותו בערכה, ולתת גם לכן הזדמנות להתנסות בו.

סרום לשיער – התאהבתי בגלים הטבעיים שלי מחדש לאחרונה, בזכות תספורת מוצלחת ושילוב של שמנים בשגרת טיפוח השיער. אני מבינה את החשש הטבעי מהתנסות עם מוצרי שיער מבוססי שמנים, כך שחשוב היה לי לאפשר גם התנסות במוצר מוקטן.

סרום וקרם אצה אדומה – מעבר לתועלות האצה האדומה והמרכיבים האיכותיים, הייחוד של המוצרים הללו והסיבה שכללתי אותם הוא שמעבר לליחוח הנעים, באופן מפתיע על אף המרקם העשיר הם אינם מכבידים על העור והוא לא נראה מבריק.

מחירה המלא של הערכה הוא 88 ש”ח, ואתן מקבלות עוד 20% הנחה עם קוד ההטבה BUNNY, כך שמחירה עומד על 72 ש”ח בלבד. לרכישת הערכה לחצו כאן

אני מזכירה שאתן נהנות מ-20% הנחה על כל האתר, כולל ערכת ההתנסות הייחודית שלנו, עם קוד ההטבה BUNNY. בתוקף עד ה-10.4 כולל.

וכרגיל, אני אשמח לייעץ לכן בפרטי לגבי בחירת המוצרים המתאימים ביותר לכן. לרכישה באתר לחצו כאן.

גילוי נאות

אהבת את הפוסט? שלחי אותו לחברה שתהנה גם:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד כתבות בנושא: